STUDIO NAVIGO fotografia ślubna » zdjęcia ślubne, reportaże ślubne

Masthead header

DYWAGACJE PRYWATNE

Śluby fotografuję od 2007 roku i nie podejmuję się policzyć, ile ich było.

Fotografia ślubna nauczyła mnie bardzo wiele. Wcześniej zajmowała mnie fotografia artystyczna i portretowa, wyłącznie analogowa.
Dzięki fotografii ślubnej po pierwsze przeprosiłam się z fotografią cyfrową, gdyż zrozumiałam, że dzięki niej można błyskawicznie uczyć się nowych rzeczy.
Po drugie, nauczyłam się: fotografii reporterskiej, fotografii detalu, fotografii architektury, fotografii wnętrz, wyszlifowałam umiejętność sztuki portretu.
Fotografia ślubna jest szalenie wymagająca, wbrew pozorom to jeden z najtrudniejszych gatunków fotografii, gdyż trzeba umieć wszystko i znać się na wszystkim!
Do tego doskonali się umiejętności interpersonalne, dyplomatyczne, psychologiczne, uczy się myśleć szybko jak snajper, przemykać jak kot, być w kilku miejscach naraz i mieć oczy naokoło głowy. I serce na właściwym miejscu.

To jest znakomita szkoła!

Aktualnie znacznie ograniczyłam liczbę ślubów, które fotografuję, gdyż pochłania mnie studyjna fotografia portretowa i fotografia teatralna, a także zdjęcia portretowe dla instytucji i firm oraz fotografowanie eventów kulturalnych.
Wiele tych zdjęć możecie zobaczyć na stronach:
www.kingakarpati.com
i
www.karpatizarewicz.com

Ale zostawiam sobie przestrzeń na kilka (chętnie 5, maksimum 8) ślubów w roku. Szalenie przyjemnie jest towarzyszyć ludziom w tak wyjątkowym, ekscytującym dniu. To przywilej móc być tak blisko ludzi w takich chwilach, być w samym centrum płynących zdarzeń i wyławiać momenty jak grudki złota. I one zostaną, bezcenne, i będą cieszyć na zawsze.

Do zobaczenia przy jakiejś miłej okazji (fotograficznej lub nie :) )!

Kinga Karpati

INFORMACJA OFICJALNA

Prowadzę zarejestrowaną działalność gospodarczą:
KINGA KARPATI
NIP: 5221602792
REGON: 141712398
Siedziba: Warszawa
Obszar działania: bez ograniczeń.